Líčení

Líčení pro nevšední zážitky

Jdete do společnosti, kde se od vás očekává stoprocentní vizáž?

Sladění očních stínů s tónem vaší róby je samozřejmostí. Ale co takhle zaujmout široké okolí něčím nečekaným. Podtrhněte svoji ženskost, změňte svůj vzhled a věnujte pozornost líčení.

Kontrast a lehká výstřednost občas neuškodí. Nebojte se barev a kombinací nejrůznějších doplňků. Nevšední zážitky na sebe nenechají dlouho čekat. Staňte se oslňující a in. Staňte se modelkou a moderní ženou.

Dokonalý make-up

Máte dost nudných všedních fotek, kterých máme v albumu všichni plno?

Inspirujte se nevšedním líčením, precizním make-upem i originálním stylem. Využijte svoji proměnu třeba k nafocení úžasných profesionálních fotografií. Ať už se změníte v dokonalou dámu, kočkovitou šelmu nebo nespoutanou rebelku, vždy to bude stát za to.
Řasy jako mrkací panenka nebo přirozené na denní nošení?

Málokterá žena se může chlubit řasami mrkací panenky. Proto také existuje tak široká nabídka „zázračných“ zhušťovacích a prodlužujících řasenek.

Ale ty z nás, které příroda obdařila jen krátkými, řídkými a nejlépe ještě světlými řasami, ví, že ani takovéto řasenky z našich řas svůdné černé vějíře neudělají. Nezoufejme, právě pro nás jsou tu umělé řasy.

Jaké řasy vybrat?

Pro přirozený efekt je nejlepší zvolit řasy tenčí a různě dlouhé. Naopak pro výrazný, šokující efekt, kdy bude každému jasné, že řasy nejsou vaše (což v tomto případě není špatně!), zvolte řasy husté, extrémně dlouhé, nebo třeba barevné.

K dostání jsou i umělé řasy s různými kamínky, pírky a jinými aplikacemi

Kadeřnictví Sandra v Českých Budějovicích je nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích se sídlem ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Je to skvělé, nové kadeřnictví a kosmetika v Českých Budějovicích, najdete tu kosmetiku, kadeřnictví, masáže, nehtový salon, lymfodrenáže, pedikúru, děláme prodlužování vlasů, kompletní kosmetické služby a svatební účesy. Kadeřnictví a kosmetický salon v Českých Budějovicích se jmenu Sandra studio a je to opravdu skvělé kosmetické studio a kadeřnictví. Děláme i chemický peeling, nehtové rovnátka, prodlužování řas a japonskou manikúru, ale i ošetření pleti laserem, parafínový zábal a prodloužení vlasů. A to vše v kadeřnictví Sandra ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích.
Vyrobeno v OCdesign.cz