Japonská manikúra - P-SHINE

Japonská manikůraJaponská manikúra neboli P-Shine je technika péče o přírodní nehty, díky níž snadno udržíte vaše nehty vysoce lesklé 2-3 týdny bez použití laku.

Nanášecí hmota se skládá:

  • Ze včelího vosku
  • mateří kašičky
  • křemičité hlinky
  • jemných parafínů
  • Glycerinu
  • Bentonitu
  • Panthenolu
  • vitamínů A, E, H a provitaminu B5

Navíc vám pomůže nehty zpevnit, zlepšit jejich pružnost a snížit lámavost. Pomocí tohoto výrobku vznikne na povrchu dorzální vrstvy nehtu „glazura“, která splňuje nejen estetické nároky, ale zabraňuje i nežádoucímu odplavování přirozených lipidů, čili vysušování nehtů.

Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bezproblémově produkovat kvalitní keratinové buňky, takže celková kondice těchto tkání se průběžně vylepšuje. Obsahuje včelí pyl, včelí vosk a křemičitou hlinku. Je vhodná i pro alergiky.

P-shine pomáhá lámavým, suchým a poškozeným nehtům, v případě dědičně lámavých nehtů a dehydratovaných nehtů slouží jako doplněk pro vylepšení jejich stavu, zmírňuje vysušení. Ideální po sundání gelových nebo akrylových nehtů. Krásný lesk vydrží na nehtech po první aplikaci 11-20 dní, po druhé aplikaci celé čtyři týdny.

Pozor:

Pro dlouhodobé vyléčení a zpevnění nehtů se P-Shine musí pravidelně doplňovat každé 3-4 týdny podle odrostu, minimálně 5 měsíců!

Nejlepší je tedy opakovat manikúru až se obnoví celá nehtová ploténka za novou. Jinak má p-shine pouze krátkodobý účinek.

Pozor:

Pro dosažení očekávaného účinku není vhodné takto upravené nehty lakovat ani bezbarvým lakem! Lakování nehty příliš vysušuje a stávají se křehkými, P-shine působením akrylátů obsažených v laku ztrácí účinek, akryláty dorzální vrstvu nehty vysušují, tím vysušují mastnou vrstvu P-shinu aplikovanou na povrchu nehtu. Zpevňující laky u japonské manikúry taky ztrácejí význam.

Pozor:

Po aplikaci P-shinu se nedoporučuje nehtová modeláž ani aplikace gel-laku minimálně měsíc, nejlépe dva. P-shine je mastný produkt, který nehty promašťuje, pro modeláž je důležitý čistý a odmaštění nehet, gel tak nemusí na nehtu držet a může se snadno odchlipovat.

japonská manikůrajaponská manikůrajaponská manikůra

Kadeřnictví Sandra v Českých Budějovicích je nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích se sídlem ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Je to skvělé, nové kadeřnictví a kosmetika v Českých Budějovicích, najdete tu kosmetiku, kadeřnictví, masáže, nehtový salon, lymfodrenáže, pedikúru, děláme prodlužování vlasů, kompletní kosmetické služby a svatební účesy. Kadeřnictví a kosmetický salon v Českých Budějovicích se jmenu Sandra studio a je to opravdu skvělé kosmetické studio a kadeřnictví. Děláme i chemický peeling, nehtové rovnátka, prodlužování řas a japonskou manikúru, ale i ošetření pleti laserem, parafínový zábal a prodloužení vlasů. A to vše v kadeřnictví Sandra ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích.
Vyrobeno v OCdesign.cz