Vyhlazení, narovnání vlasů

HEDVÁBNÝ SYSTÉM SILIS PRO VYHLAZENÍ VLASŮ

ZPŮSOBY VYUŽITÍ SYSTÉMU SILIS

Silis je praktická, specifická a ochranná řada pro splnění snu o dlouhodobě hedvábně jemných rovných vlasech.

Cíl ošetření: nepoddajné vlasy proměnit v báječně hedvábné vlasy. SILIS Silk Straightening Systém nabízí dva druhy trvalého vyžehlení – zatepla i za studena a pomocné ošetření, které udrží vlnité vlasy “na uzdě” po několik dnů. SILIS poskytuje řešení pro dosažení hedvábných a hladkých vlasů a jejich snadnou úpravu.

Vyhlazování SILIS

AKTIVNÍ LÁTKY

Vysoce ochranná receptura, která vlasům pomáhá naprosto bezpečně získat novou strukturu:

SERICIN

Sericin je bílkovina získaná z hedvábí. Má podobné složení jako vlasy, ke kterým přilne a vytvoří ochranný film. Výsledkem jsou hebké a dokonale hladké vlasy bez nepravidelností v jejich struktuře. Výhodou sericinu je vytvoření filmu, který je propustný, uzamyká ale vlhkost.

DERIVÁTY Z OLIVOVÉHO OLEJE

Vyživují, hydratují a zvýrazňují lesk vlasů. Jsou zárukou jemného ošetření se současným obnovením rovnováhy vlasových lipidů a ochrany jejich struktury.

POLYQUATERNIUM

Nachází se ve výrobku SILIS Aqua - Gel Neutralizing, který o vlasy účinně pečuje a brání jim v zacuchávání, napomáhá snadnější úpravě vlasů a mají antistatický efekt.

Poznámka:
Kvartérní látky jsou složitý komplex bílkovin, který se složením blíží vlasové struktuře. Kvartérní látky obalují povrch vlasu velmi jemným ochranným pouzdrem a chrání tak keratin. Zajišťují tak dlouhodobé zpevnění a obnovení struktury vlasu.

Kadeřnictví Sandra v Českých Budějovicích je nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích se sídlem ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Je to skvělé, nové kadeřnictví a kosmetika v Českých Budějovicích, najdete tu kosmetiku, kadeřnictví, masáže, nehtový salon, lymfodrenáže, pedikúru, děláme prodlužování vlasů, kompletní kosmetické služby a svatební účesy. Kadeřnictví a kosmetický salon v Českých Budějovicích se jmenu Sandra studio a je to opravdu skvělé kosmetické studio a kadeřnictví. Děláme i chemický peeling, nehtové rovnátka, prodlužování řas a japonskou manikúru, ale i ošetření pleti laserem, parafínový zábal a prodloužení vlasů. A to vše v kadeřnictví Sandra ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích.
Vyrobeno v OCdesign.cz