Svatební den

Svatební den by měl být tím nejkrásnějším dnem v životě, proto je dobré přenechat starost o vzhled raději profesionálům.

Pokud máte šaty a kytici vybrané, doporučíme Vám svatební účes a make-up, který by měl ladit s barvami kytice. Modeláž nehtů, kosmetika, řasy, pedikúra je samozřejmostí.

Dokonalý make-up může znamenat pro každou ženu něco jiného. Dokonalým líčením můžete odstranit či zmenšit vaše nedostatky, ale hlavně zvýrazníte své přednosti. Dobrá vizážistka dokáže pomocí make-upu skoro zázraky. Ke každé ženě se hodí jiný styl a hlavně také záleží, aby se budoucí nevěsta cítila svá a dokonale v navrženém stylu líčení.

Při zkoušce make-upu společně vybereme barvy, můžete si vyzkoušet různé styly a intenzitu svatebního líčení tak, abyste byla spokojená a zároveň zůstala sama sebou. Svatební make-up je lepší výraznější, aby vynikl na svatebních fotkách.

Účes se na zkoušce většinou úplně nevypracuje a stylinguje málo, aby šel snadno rozčesat a mohla jste si případně vyzkoušet více typů svatebních účesů. Ve svatební den se účes vypracuje a vystylinguje pečlivěji, aby vydržel i extrémnější zatížení. Pokud máte méně vlasů, tak pro vytvoření krásného a bohatého svatebního účesu používáme také příčesky, podložky pro objem účesu, ozdoby do vlasů

Doporučujeme ozdoby do vlasů především živé květiny, které podtrhnou přirozený výsledek.

Kadeřnictví Sandra v Českých Budějovicích je nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích se sídlem ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Je to skvělé, nové kadeřnictví a kosmetika v Českých Budějovicích, najdete tu kosmetiku, kadeřnictví, masáže, nehtový salon, lymfodrenáže, pedikúru, děláme prodlužování vlasů, kompletní kosmetické služby a svatební účesy. Kadeřnictví a kosmetický salon v Českých Budějovicích se jmenu Sandra studio a je to opravdu skvělé kosmetické studio a kadeřnictví. Děláme i chemický peeling, nehtové rovnátka, prodlužování řas a japonskou manikúru, ale i ošetření pleti laserem, parafínový zábal a prodloužení vlasů. A to vše v kadeřnictví Sandra ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích.
Vyrobeno v OCdesign.cz