Ošetření vlasů a pokožky

MORPHOSIS je moderní ošetřující linie, ve které jsou hlavní aktivní složkou výtažky z přírodního bohatství Středomoří.

Mezi produkty 10 linií Morphosis najdete vše, co potřebujete pro účinné řešení všech obtíží vlasů a vlasové pokožky,a to jak pro provedení profesionální vlasové kúry, tak i pro domácí péči.
Zklidnění citlivé vlasové pokožky

Hloubkově čisticí linie s výtažky z granátového jablka má zklidňující a hydratační účinek a intenzivně připravuje vlasovou pokožku i vlasy na následné ošetření. Všechna ošetření jsou založena na vysoké koncentraci aktivních látek, zajišťují tak přípravu vlasové pokožky a vlasů pro dokonalou absorbci účinných aktivních látek.

Citlivá vlasová pokožka získá hydrataci a zklidnění, dehydratovaná, mastná pokožka či pokožka s lupy se dokonale vyčistí.

Revitalizace a obnova hustoty vlasů

Oslabené vlasy, které vypadávají, potřebují nutnou dávku energie.

Buněčné stárnutí, stres a střídání ročních období jsou jenom některé z příčin padání vlasů.

Řešte vypadávání vlasů s produkty na bázi výtažku z borůvky, která má schopnost podporovat krevní oběh, a tak zaručuje správný přísun kyslíku a výživy do buněk potřebných pro růst vlasu.Výsledkem kúry jsou odolnější, silnější a pevnější vlasy.

Výtažek z borůvky současně chrání strukturu vlasů od účinků znečištění a škodlivých látek, dochází k jejímu zpevnění a k ochraně proti stárnutí a řídnutí vlasů.

Dodání rovnováhy a svěžesti mastným vlasům

Mastné vlasy? Řešením je vlasová kosmetika s výtažkem ze sorrentského citronu. Dodává pocit čistoty, rovnováhu a lehkost vlasů.

Pokud vzniká nadměrné množství mazu, největším problémem jsou mastné, těžké vlasy. Vlasová pokožka často svědí a může být podrážděná. Řešením není častější mytí vlasů, ale ošetření, které zajistí rovnováhu tvorby mazu, bez dehydratace vlasové pokožky.

Produkty dodají příjemný pocit čistoty vlasů, zářivost a větší objem.

Řešení obtíží s lupy

Lupy jsou velice nepříjemným problémem vlasů, protože jsou hodně viditelné a vlasová pokožka často svědí a je podrážděná.

Pro odstranění lupů je vhodná linie Purity s výtažky ze sicilského pomeranče.: dlouhodobě obnoví zdraví vlasové pokožky a zajistí hloubkové pročištění a lesk vlasů.

Rekonstrukce poškozených a oslabených vlasů

Oživení vlasů, zpevnění a hloubková hydratace.

Zatížené vlasy mají tendenci plihnout, jsou suché, bez života. Jejich struktura není kompaktní, proto ztrácí lesk a zdravý vzhled.

Ošetření vyplňuje poškozenou strukturu vlasu, obnovuje tak jejich pružnost a pevnost. Vlasy získávají ovladatelnost, měkkost a zářivost.

Ochrana a péče o barvené vlasy

Barva je klíčem krásy vlasů, proto vyžaduje ochranu její intenzity a lesku.

Barvené vlasy mohou být porézní, citlivé a suché. Doporučujeme je ošetřovat produkty, které jim zajistí ochranu intenzity barvy, měkkost a lesk vlasů.

Produkty obsahují výtažek z mořské řasy Corallina Officinalis, která v moři chrání přírodní barvu korálu před zesvětlujícím vlivem slunečního záření v malé mořské hloubce. Této schopnosti bylo využito i při ochraně vlasů před UV paprsky a tepelným zářením, které způsobují poškození barvy a keratinu.

Produkty prodlužují a zintenzivňují kosmetickou barvu vlasů a chrání je.

Ošetření speciálně pro jemné vlasy

Jemné vlasy není snadné zvládnout. Jejich struktura je slabá, vlasy jsou křehké a bez života. Je důležité dodat jim objem, hloubkovou hydrataci a výživu.

Produkty Volume díky obsahu výtažků z hedvábí umí proměnit jemné vlasy v hedvábnou hřívu s objemem. Vytváří ochranný film, který vlasům zajistí objem a lesk.

Každodenní péče o vlasy - pro muže a sportovce

Linie pro muže a sportující osoby přináší sílu a vytrvalost založenou na posilujícím a anti-aging výtažku z borovice přímořské. Je vhodná při počátečních obtížích s lupy, nadměrnou tvorbou mazu a oslabení vlasů. Linii ocení každý, kdo chce svým vlasům věnovat jen pár minut a mít je silné, lesklé a snadno upravitelné.

Pro všechny typy vlasů, obzvláště na vlasy suché a stárnoucí

Vlasy vlivem smogu, počasí či horka z fénů a žehliček ztrácí svoji měkkost, lesk a pevnost.

Požadují výživu a hydrataci do hloubky - a k tomu vám perfektně pomohou produkty s arganovým olejem.

Produkty jsou vhodné pro všechny typy vlasů, ale obzvlášť účinné jsou na vlasy vyžadující hloubkovou regeneraci (tedy mdlé, rozlétané vlasy se zhoršenou ovladatelností, suché, křehké) a pro stárnoucí vlasy.

Ochrana vlasů během letního období

Dokonce i ta nejsilnější vlasová vlákna jsou částečně citlivá na změny v počasí a na mechanické účinky a faktory, se kterými přicházejí vlasy během letní dovolené do kontaktu. To je důvod proč léto, se svými dlouhými dny na čerstvém vzduchu a v blízkém kontaktu s mořskou vodou, pískem a chlórem, ohrožuje zdraví, lesk a hebkost vlasů.

Jakmile přijdou slunečné letní měsíce, vlasy potřebují speciální ochranu, aby neztratily hydrataci a zářivou barvu.

Linie MORPHOSIS SUNRISE je vhodná pro všechny typy vlasů během těchto letních měsíců. Použití produktů je velice snadné v jakékoliv části dne a poskytuje osvěžující a revitalizační ošetření. Rovněž jemná vůně je velice příjemná - evokuje zářivě barevné květy ibišku a aroma letního ovoce jako je mango a papája (tropická papája).

Kadeřnictví Sandra v Českých Budějovicích je nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích se sídlem ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Je to skvělé, nové kadeřnictví a kosmetika v Českých Budějovicích, najdete tu kosmetiku, kadeřnictví, masáže, nehtový salon, lymfodrenáže, pedikúru, děláme prodlužování vlasů, kompletní kosmetické služby a svatební účesy. Kadeřnictví a kosmetický salon v Českých Budějovicích se jmenu Sandra studio a je to opravdu skvělé kosmetické studio a kadeřnictví. Děláme i chemický peeling, nehtové rovnátka, prodlužování řas a japonskou manikúru, ale i ošetření pleti laserem, parafínový zábal a prodloužení vlasů. A to vše v kadeřnictví Sandra ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích.
Vyrobeno v OCdesign.cz