Framesi

FramesiFramesi je italská profesionální vlasová kosmetika, oblíbená po celém světě. Pracují s ní kadeřníci ve více než 90 zemích světa.

I naše kadeřnictví si vybralo tuto značku a stali jsme se tak součástí magického světa barev a stylingu Framesi, což vám přináší jistotu několika výhod:

...KVALITA

Veškeré výrobky mají ověřenou kvalitu, účinnost a bezpečnost, a to díky sérii 65 přísných testů prováděných u každého nového výrobku. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty, žádné testy na zvířatech a především velký respekt ke zdraví vlasů.

OCHRANNÉ LÁTKY OBSAŽENÉ V BARVĚ

 • amarantový olej - zklidňuje vlasovou pokožku, má hydratační schopnost, zvýrazňuje barvu vlasů a zintenzivňuje reflexy a lesk
 • vitamin C – chrání intenzitu a stabilitu barvy, která je oslabena slunečním zářením; působí proti stárnutí vlasů
 • pryskyřice PVP – vytváří ochranný obal, který uzamyká barvu ve vlasu
  a prodlužuje tak její trvalost
 • kokosový olej - zabraňuje suchosti vlasové pokožky během barvení,
  čímž zvyšuje pocit komfortu
 • nízký obsah amoniaku - barva je trvanlivá, ale nezanechává zápach
 • šetrnost k vlasům a vlasové pokožce díky novým ochranným látkám +
 • stejný poměr pigmentů zajišťuje velmi přirozený vzhled barvených vlasů
 • obsah mikromolekul zaručuje dokonalé barvení vlasů a 100% krytí šedin bez potlačení vysokého lesku vlasů
 • vyšší trvalost barvy díky pryskyřici PVP
 • Krémový oxidant s obsahem látky Cetrimonium, která ochraňuje strukturu vlasů. Chrání pokožku
  díky přítomnosti derivátu přírodního palmového oleje, který zajišťuje
  větší komfort během působení barvy. Proxima umožňuje výjimečný přechod
  barvících molekul přes vlasovou strukturu, proto probarvení vlasů je dokonalé.
 • Cetrimonium chloride (kartérní amoniové soli) brání nahromadění statické elekřiny ve vlasech. Jedná se také o efektivní čistící látku obsaženou v přípravcích vlasové kosmetiky. Díky ničení a bránění růstu mikroorganismů eleminuje zápach vlasů

…MÓDA

Framesi pečlivě sleduje módní trendy. Díky tomu vám dvakrát ročně nabízíme nejnovější kolekce účesů ve 3 odlišných stylech. Pravidelně se účastníme seminářů zaměřených na tyto trendové kolekce, kde si osvojujeme nové styly účesů, způsoby střihů, barvení i stylingu. Účastníme se i mezinárodních stáží.

Pomůžeme vám vybrat vhodný typ účesu, barvu a styling, povedeme vás při změně vaší image v souladu s aktuálními trendy ve světě.

…TRADICE

Značka Framesi byla založena v roce 1945 s hlavním cílem – vývoj produktů vysoké kvality. Více než 65 let zkušeností se odráží v poskytovaném servisu, kvalitě a účinnosti produktů.

…WELLNESS PRO VLASY

Značka Framesi vytvořila výjimečný program ošetření vlasů a vlasové pokožky  MORPHOSIS HAIR SPA TOP, který je na kosmetickém trhu jedinečný. Nám se tento program osvědčil, a proto jsme se stali specialisty na řešení různých obtíží.

Lupy, mastné vlasy, padání vlasů, přecitlivělost vlasové pokožky apod. Na tyto a další obtíže se zaměřujeme s programem HAIR SPA, spojeným s analýzou přístrojem TricoCamera, s ošetřujícími kúrami Morphosis, masáží hlavy i relaxací.

KVALITU PRODUKTŮ DENNĚ OVĚŘUJEME MY, KADEŘNÍCI

Značka Framesi, se kterou náš salon pracuje, se věnuje výhradně kosmetice profesionální. Její produkce je založena na faktu, že s ní pracují vzdělaní odborníci. Může se tedy vyhýbat multifunkčním výrobkům a orientovat na řešení konkrétních požadavků vlasů a vlasové pokožky. Vzhledem k tomu, že kosmetiku opakovaně a denně používáme v kadeřnickém salonu při naší práci, MUSÍ mít vysokou kvalitu a funkčnost.

Co to pro vás znamená? S výběrem kosmetiky pro péči o vaše vlasy vám rádi poradíme, získáte tak pro vás vhodný a účinný produkt a ušetříte čas a peníze.

Profesionální kosmetické produkty Framesi NELZE zakoupit jinde než v kadeřnických salonech.

Barvami Framcolor  Eclectic and Framcolor ADD Jedná se o jemné ochranné barvy bez obsahu amoniaku.

 

 

.

Kadeřnictví Sandra v Českých Budějovicích je nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích se sídlem ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Je to skvělé, nové kadeřnictví a kosmetika v Českých Budějovicích, najdete tu kosmetiku, kadeřnictví, masáže, nehtový salon, lymfodrenáže, pedikúru, děláme prodlužování vlasů, kompletní kosmetické služby a svatební účesy. Kadeřnictví a kosmetický salon v Českých Budějovicích se jmenu Sandra studio a je to opravdu skvělé kosmetické studio a kadeřnictví. Děláme i chemický peeling, nehtové rovnátka, prodlužování řas a japonskou manikúru, ale i ošetření pleti laserem, parafínový zábal a prodloužení vlasů. A to vše v kadeřnictví Sandra ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích.
Vyrobeno v OCdesign.cz