Bioline

Bioline je značka profesionální pleťové a tělové kosmetiky. Již více než 30 let vyrábí produkty pro dosažení krásy, zdraví, duševní a fyzické pohody.

Výhody značky BIOLINE

…KVALITA

Výrobky s vysokou kvalitou jsou vyvinuty tak, aby chránily a rozvíjely krásu tváře a těla s co největším využitím součinnosti mezi přírodou a vědeckým výzkumem.

Používá nejmodernější aktivní látky získávané z přírodních zdrojů, jako jsou rostlinné extrakty, výtažky
z ovoce, květin a aktivní látky z moře. V širokém sortimentu produktů, který lze různě kombinovat, najdete řešení pro všechny obtíže pokožky.

…TECHNOLOGIE

Bioline se drží na špičce ve využití nových technologií.

V produktech začal jako první využívat nanotechnologie (v roce 2005), o 4 roky později rostlinné kmenové buňky. Využívá různé zpracování kyseliny hyaluronové (nízkomolekulární a vysokomolekulární), novou HI-TECH technologii hydrogelových masek, které se využívají v plastické chirurgii atd. Proto máte jistotu, že náš salon bude pracovat v souladu s nejnovějšími trendy ve světě kosmetiky.

...BEZPEČNOST

Většina produktů Bioline je:

  • BEZ PARABENŮ
  • BEZ SLES/SLS
  • BEZ FORMALDEHYDOVÝCH UVOLŇOVAČŮ
  • BEZ MINERÁLNÍCH OLEJŮ
  • BEZ PARAFÍNU
  • BEZ DEA (DIETHANOLAMIDE)
  • BEZ UMĚLÝCH BARVIV

…TRADICE

Značka Bioline vznikla v roce 1979 jako rodinná firma a na stejném základě funguje dodnes. Pro vás těchto 30 let zkušeností znamená jistotu, že získáváte úspěšného, kvalitního a léty prověřeného obchodního partnera. Bioline v současné době působí v 50 zemích.

Kadeřnictví Sandra v Českých Budějovicích je nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích se sídlem ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Je to skvělé, nové kadeřnictví a kosmetika v Českých Budějovicích, najdete tu kosmetiku, kadeřnictví, masáže, nehtový salon, lymfodrenáže, pedikúru, děláme prodlužování vlasů, kompletní kosmetické služby a svatební účesy. Kadeřnictví a kosmetický salon v Českých Budějovicích se jmenu Sandra studio a je to opravdu skvělé kosmetické studio a kadeřnictví. Děláme i chemický peeling, nehtové rovnátka, prodlužování řas a japonskou manikúru, ale i ošetření pleti laserem, parafínový zábal a prodloužení vlasů. A to vše v kadeřnictví Sandra ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích.
Vyrobeno v OCdesign.cz